רשימת קורסי בחירה לתואר שני (הקורסים שמסומנים בהדגשה מתקיימים בשנת תשע"ט)

מס' קורס שם קורס שם מרצה מגמת אלגוריתמיקה וחישוביות מגמת תקשורת ואבטחה מגמת בינה מלאכותית תחומים אחרים
89-509 תכנות בטוח פרופ' בני פנקס   4    
89-511 למידת מכונה   ד"ר יוסי קשת     4  
89-512 ביולוגיה חישובית 

פרופ' רון אונגר

 

4   4  
89-514 קבלת החלטות בסביבה דינמית  פרופ' דוד סרנה     2  
89-515 נושאים מתקדמים בתאוריה חישובית  ד"ר עזרא אסתר  2      
89-526 אלגוריתמים דינמיים  פרופ' ליעם רודיטי 2      
89-528 אלגוריתמים ביו אינטלגנטים  ד"ר דוד אומיד     2  
89-540 ישומים במסדי נתונים  ד"ר טניה פלוטקין       2
89-541 כלים ושיטות בפיתוח מודרני ל WEB מר גיל טייר        
89-542 ניהול נתוני עתק ברשת  ד"ר יעל אמסטרדמר       2
89-553 קריפטואנליזה  פרופ' קלר נתן  3 3    
89-560 עיבוד תמונה פרופ' נתן נתניהו     3  
89-561 ראיה ממוחשבת  פרופ' נתן נתניהו     2  
89-565 הבנת טקסטים  פרופ' עידו דגן     2  
89-570 בינה מלכותית  פרופ' שרית קראוס     3  
89-575 שיטות לאימות תוכנה פרופ' דורון פלד 2   2  
89-581 מערכות מסדי נתונים  ד"ר פלוטקין טטיאנה       3
89-590 מערכות  מבוזרות  פרופ' דורון פלד    2    
89-617 מבוא לתורת המשחקים  פרופ' אבינתן חסידים      2  
89-628 גילוי חריגות  ד"ר אלי חלסצ'י     2  
89-629 עיצוב תבניות ד"ר מרים בן ניסן       2
89-641 נושאיםבתורת המידע  פרופ' טומי קליין 2      
89-646 שיטות אלגוריתמיות לפתרון בעיות רובוטיות  ד"ר נועה אגמון     2  
89-653 יסודות הקריפטוגרפיה פרופ' לינדל יהודה    4    
89-654

שיטות

מתקדמות בלמידה חישובית 

ד"ר יוסי קשת     2  
89-656

מבוא

לקריפטוגרפיה

פרופ' יהודה לינדל   4    
89-657

נושאים

מתקדמים בקריפטוגרפיה 

פרופ' בני פנקס   2    
89-663 גרפיקה ממוחשבת ד"ר אורן קאפח       3
89-664 מולטימדיה ד"ר אריאל פרנק       2
89-669 סדנא רובוטיקה  פרופ' גל קמינקא     2  
89-674 מבוא למערכות תבוניות, חכמות וקוגנטיביות פרופ' גל קמינקא     3  
89-679 סדנא במסדי נתונים ד"ר יעל אמסטרדמר       2
89-680

עיבוד שפות טבעיות 

פרופ' עידו דגן

פרופ' יואב גולדברג

    3  
89-685 מבוא לרובוטיקה  ד"ר נועה אגמון     3  
89-687 שיטות  דיפ לרנינג לטקסטים ורצפים  פרופ' יואב גולדברג     3  
89-714 התמודדות עם בעיות NP קשות פרופ' דוד פלג 2      
89-715 אלגוריתמים מבוזרים פרופ' דוד פלג 2 2    
89-740 חישוב מבוזר פרופ' דוד פלג 2 2    
89-741 גיאומטריה חישובית פרופ' דוד פלג 2 2    
89-745 דחיסה פרופ' טומי קליין 2 2    
89-755 ניתוח אלגוריתמים פרופ' אלי פורת 2      
89-917

 

אלגוריתמים הסתברותיים

פרופ' יהונתן אומן 2      
89-919 מודלים הסתברותיים ישומיים  פרופ' עידו דגן     2  
89-950 נושאים מתקדמים במערכות מרובות רובוטים  פרופ' שרית קראוס     2  

 

* הקורסים שמסומנים בהדגשה מתקיימים בשנת תשע"ט.