מלגות מדעי המחשב

המחלקה למדעי המחשב היא בית למצוינות.  

אנו מאמינים שההתקדמות האנושית תלויה במצטיינים: היא תלויה באנשים שדוחפים את מעטפת האפשרי והמקובל, באלו שדורשים יותר מעצמם ומאחרים. היא תלויה באלו שלא מסתפקים בטוב מאד, אלא דוחפים את כולנו למצוינות. לכן כל כך חשובה נתינת הבמה והפניית תשומת הלב למצטיינים ולמצטיינות באמצעות מתן מלגות למדעי המחשב ושפע תוכניות מצוינות. מתוך הבנה זאת המחלקה למדעי המחשב בר אילן לא מסתפקת בתוכניות המצוינות שמפעילה האוניברסיטה דרך קבע כ"אילנות", מלגות שוליך, ופרסי רקטור, אלא מפעילה גם תוכניות מצוינות משל עצמה.

תוכניות מצוינות של המחלקה המיועדות לסטודנטים תואר ראשון שנה ב' ומעלה :

  • תוכנית "צוקים " מתבססת על נתוני הצטיינות אקדמיים במהלך הלימודים בתואר הראשון. התוכנית  נועדה לשמש מסגרת גג לטיפוח מצוינות, הובלה ויזמות בקרב הסטודנטים/ות לתואר ראשון, ומעודדת את טיפוח הפוטנציאל האישי באמצעות הרצאות ותכני העשרה בתחום המקצועי ואחרים.  במסגרת התוכנית מוענקת גם מלגה.
  • פרס " הילה". זהו הפרס הגבוה ביותר של המחלקה ומיועד לסטודנט או סטודנטית מצטיינים, המשלבים מצוינות חברתית משמעותית יחד עם מצוינות אקדמית.  הפרס ניתן אחת לשנה לסטודנט או סטודנטית אחד/ת בלבד.

 לקבלת מידע בנושא מלגות למדעי המחשב צרו קשר דרך עמוד יצירת קשר

או בטל'/וואטסאפ: 03-5318866 

תוכניות מצוינות של המחלקה ואחרות המיועדות לסטודנטים תואר ראשון שנה א':

  • מלגת מדעי המחשב "נוגה " (מחלקתית) מיועדת לסטודנטים/יות מצטיינים/ות  שיתחילו את לימודיהם במחלקה בשנת הלימודים תשפ"ג.  אנו מזמינים אותך להגיש מועמדות למלגה כמפורט בקול קורא המצורף למייל זה.  המועמדות תוגש באתר ההגשה כאן 
  • תכנית "אילנות" (תכנית אוניברסיטאית)
  • מלגת רקטור (מלגה אוניברסיטאית)
  • מלגת "שוליך" (מלגה אוניברסיטאית). מלגת שוליך היא המלגה היוקרתית הגבוהה ביותר בתוכניות המלגות בישראל. המלגה מיועדת לאלה המתחילים/ות את שנת הלימודים הראשונה שלהם בשנה״ל תשפ”ג 2022/23. לפרטים : כאן .    
  • תוכנית מושל

 

מלגות למדעי המחשב ותוכניות מצוינות של המחלקה המיועדות לסטודנטים בתארים מתקדמים :

תוכנית מעלות

מלגות מדעי המחשב מחלקתיות לתואר שני 

טופס הגשת בקשה למלגה מחלקתית 

מלגת נדב 

מלגת נשיא

קרנות חוץ

לקבלת מידע בנושא מלגות למדעי המחשב צרו קשר דרך עמוד יצירת קשר

או בטל'/וואטסאפ: 03-5318866