מלגות

המחלקה למדעי המחשב היא בית למצוינות.  

ההתקדמות האנושית תלויה במצטיינים:  היא תלויה באנשים שדוחפים את מעטפת האפשרי והמקובל, באלו שדורשים יותר מעצמם ומאחרים. היא תלויה באלו שלא מסתפקים בטוב מאד, אלא דוחפים את כולנו למצוין.  לכן כל כך חשובה נתינת הבמה והפניית תשומת הלב למצטיינים ולמצטיינות. מתוך הבנה זאת המחלקה למדעי המחשב לא מסתפקת בתוכניות המצוינות שמפעילה האוניברסיטה דרך קבע כ"אילנות", מלגות שוליך, ופרסי רקטור, אלא מפעילה גם תוכניות מצוינות משל עצמה.

תוכניות מצוינות של המחלקה המיועדות לסטודנטים תואר ראשון שנה ב' ומעלה :

  • תוכנית "צוקים " מתבססת על נתוני הצטיינות אקדמיים במהלך הלימודים בתואר הראשון. התוכנית  נועדה לשמש מסגרת גג לטיפוח מצוינות, הובלה ויזמות בקרב הסטודנטים/ות לתואר ראשון, ומעודדת את טיפוח הפוטנציאל האישי באמצעות הרצאות ותכני העשרה בתחום המקצועי ואחרים.  במסגרת התוכנית מוענקת גם מלגה.
  • פרס " הילה". זהו הפרס הגבוה ביותר של המחלקה ומיועד לסטודנט או סטודנטית מצטיינים, המשלבים מצוינות חברתית משמעותית יחד עם מצוינות אקדמית.  הפרס ניתן אחת לשנה לסטודנט או סטודנטית אחד/ת בלבד.

 

תוכניות מצוינות של המחלקה ואחרות המיועדות לסטודנטים תואר ראשון שנה א':

  • מלגת "נוגה " (מחלקתית) מיועדת לסטודנטים/יות מצטיינים/ות  שיתחילו את לימודיהם במחלקה בשנת הלימודים תשפ"ג.  אנו מזמינים אותך להגיש מועמדות למלגה כמפורט בקול קורא המצורף למייל זה.  המועמדות תוגש באתר ההגשה כאן 
  • תכנית "אילנות" (תכנית אוניברסיטאית)
  • מלגת רקטור (מלגה אוניברסיטאית)
  • מלגת "שוליך" (מלגה אוניברסיטאית). מלגת שוליך היא המלגה היוקרתית הגבוהה ביותר בתוכניות המלגות בישראל. המלגה מיועדת לאלה המתחילים/ות את שנת הלימודים הראשונה שלהם בשנה״ל תשפ”ג 2022/23. לפרטים : כאן .    
  • תוכנית מושל

 

תוכניות מצוינות של המחלקה המיועדות לסטודנטים בתארים מתקדמים :

תוכנית מעלות

מלגות מחלקתיות לתואר שני 

טופס הגשת בקשה למלגה מחלקתית 

מלגת נדב 

מלגת נשיא

קרנות חוץ

 

 לפרטים נוספים דברו איתנו:

Phone number 03-5318866                                                                

link to whatsup

03-5318866  
Email Icon bsc@cs.biu.ac.il